Бабуся померла 10 років назад

 Бабуся померла 10 років назад. За заповітом приватний будинок був розділений між мамою і її братом. З того часу мама проживає в будинку та прописана в ньому. Її брат лише приїжджав туди час від часу зі своєю сім’єю. За бабусею під час хвороби доглядала мама. Так сталося,  що дядько помер на початку літа, чи може мама претендувати на спадщину в такому випадку? У дядька був заповіт та є спадкоємці. Консультація юриста: “Відповідно до ч.1 ст. 1223 право на спадкування мають особи, визначені у заповіті. Тобто в першу чергу спадкоємцями будуть особи, визначені в заповіті! Проте, в нього є діти, тому в кожному разі є заповіт чи ні, сестра не може бути спадкоємцем”.

Asmund
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, та допомога нашій команді в розумінні того, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.