Борг чи аварія: рівнянин з матір’ю сидять без газу та опалення

Взимку, у морозну погоду, квартиру лишили без газу, а відтак – і без опалення. На це нарікає син власниці житла на вулиці Гур’єва у Рівному Олександр Гнатишин. Він переконаний: газовики вчинили так через борг, порушивши тим самим закон. У Рівнегазі запевняють, що причина інша. Коментує адвокат Олег Маслюк.

 

Asmund
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, та допомога нашій команді в розумінні того, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.