Ми хочемо поставити паркан на межі з сусідами

Ми хочемо поставити паркан на межі з сусідами

 Доброго дня! У нас будинок на 2 половини і наша половина рахується квартирою, у зв’язку з цим ми не можемо приватизувати прибудинкову земельну ділянку. На сьогоднішній день розглядається справа у суді щодо відокремлення окремої частки і оформити документи на будинок (щоб він не рахувався квартирою) і відповідно приватизувати землю проте поки немає рішення. Ми хочемо поставити паркан на межі з сусідами (на даний час загороджено сіткою). Хочу дізнатись чи можливо це робити, поки земля не приватизована, на яку висоту можна ставити паркан, щоб наша сусідка не  подала до суду.

Відповідь юриста:

Поки земля не приватизована і сусіди не згідні поставити паркан, його ставити не можна. Якщо конфлікту між сусідами немає, то візьміть письмову згоду від сусідів і тоді ви можете ставити паркан. Щодо вимог до паркану висота огороджень має бути не більше ніж 2,0 м на межі сусідніх земельних ділянок та не більше ніж 2,5 м на межі з вулицею для забезпечення нормативної інзоляції (щоб світло вільно могло потрапляти на суміжні земельні ділянки) та провітрювання суміжних територій.

Asmund
Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли забезпечити вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері та виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш веб-сайт, та допомога нашій команді в розумінні того, які розділи веб-сайту ви вважаєте найцікавішими та найкориснішими.